9 maja odbyła się całodniowa wycieczka edukacyjna do Zakopanego dla uczniów klas 2-8, realizowana w ramach projektu Komponent 2- Małopolski Program Wspierania Uczniów, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. W trakcie wycieczki uczniowie zwiedzili Muzeum Oscypka, gdzie poznali tradycję wytwarzania regionalnych serów, odwiedzili Park Iluzji, rozwijając ciekawość i kreatywność, a następnie wjechali na Gubałówkę. Podczas wyjazdu zaplanowano również smaczny obiad w restauracji na Kropówkach oraz krótki postój w McDonald’s. Wycieczka przebiegła w przyjaznej atmosferze, sprzyjała integracji oraz realizacji celów edukacyjnych, a uczniowie wrócili z niej pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

