8 maja obchodzimy w szkole Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy. W ten wyjątkowy dzień uczennice z aktywu bibliotecznego czytały w klasach młodszych wybrane historyjki, pomagały rozwiązywać czytelnicze zagadki. Uczniowie także projektowali i wykonywali własne zakładki do książek oraz ilustrowali scenki do ulubionych lekturek. Święto to jest początkiem Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Zapraszamy wszystkich uczniów do odwiedzenia biblioteki szkolnej i wypożyczania książek.

