13 maja w Wiejskim Domu Kultury w Nidku odbyły się obchody Dnia Seniora. Uczniowie klas 1-3 po raz kolejny wzięli udział w tym wydarzeniu, prezentując przygotowany program artystyczny. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz taniec, a ich występ został bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzonych seniorów. Uczniowie z zaangażowaniem i radością uświetnili tę uroczystość.

