W sobotę 30 maja uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą reprezentowali szkołę podczas Święta Gminy Wieprz. Dzieci zaprezentowały taniec do utworu „Polka dziadek”. Za swójwystęp otrzymały gromkie brawa, co wywołało uśmiech na twarzach małych tancerzy. Dzieci zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem.

