W dniu 30 kwietnia uczniowie klas II i III uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Soli w Wieliczce. Po przyjeździe na miejsce grupy rozpoczęły zwiedzanie zabytkowych podziemnych korytarzy. Uczniowie poznali historię kopalni, zobaczyli solne komory, rzeźby oraz słynną Kaplicę św. Kingi. Przewodnik opowiadał ciekawostki dotyczące pracy górników i powstawania soli. Po zakończonym zwiedzaniu uczestnicy udali się na posiłek w restauracji znajdującej się w kopalni, gdzie mogli odpocząć i podzielić się wrażeniami z podziemnej trasy. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze, a uczniowie wrócili z niej zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.

