W dniu 27.04 uczniowie klas IV-VI wyjechali na warsztaty językowe Euroweek w Długopolu Dolnym. Naszą przygodę rozpoczęliśmy zwiedzaniem Kopalni Złota w Złotym Stoku. Przymierzyliśmy podziemną trasę turystyczną, zobaczyliśmy jedyny w Polsce podziemny wodospad, szukaliśmy złota i minerałów, oglądaliśmy średniowieczne maszyny w górniczej osadzie. Po kolacji spotkaliśmy się z wolontariuszami, którzy zaprosili nas do wspólnej zabawy.

