Po śniadaniu, rozpoczęliśmy zajęcia zabawami ruchowymi, tanecznymi. Podzieliliśmy się na grupy i w nich przygotowywaliśmy projekt reklamy wybranego przez nas produktu. Następnie zaprezentowaliśmy naszą pracę przed uczestnikami i wolontariuszem. Po prezentacjach aktywnie odpoczywaliśmy na świeżym powietrzu i wysłuchaliśmy prezentacji wolontariusza Alejandro na temat jego kraju-Kolumbii. Po obiedzie wyszliśmy do Pijalni Wód Mineralnych w Długopolu Zdroju i spacerowaliśmy po Parku Zdrojowym. Po powrocie podzieliliśmy się na grupy i przygotowywaliśmy scenki tematyczne dotyczące różnych zawodów, które przedstawiliśmy po kolacji. Dzień zakończyliśmy dyskoteką.

